Vertikale - Okna Płock pcv, drewniane, aluminiowe, Drzwi, Rolety, Żaluzje, Parapety, Moskitiery, Vertikale, Rolety zewnętrzne

Vertikale

ŻALUZJE PIONOWE – VERTICALE

Żaluzje pionowe „VERTICALE” stanowią ciekawą alternatywę dla firan i zasłon, mają zastosowanie w domach, biurach oraz innych budynkach użyteczności publicznej. Pasy (lamele) w żaluzjach materiałowych mają szerokości 127 i 89 mm. Montaż żaluzji pionowych odbywa się za pomocą klipów do sufitu czy wnęki lub za pomocą regulowanych wysięgników do ściany. Standardowo szyna górna występuje w kolorze białym, istnieje jednak możliwość malowania jej na dowolny kolor RAL. Lamele obraca się za pomocą koralika, natomiast przesuwa się przy pomocy sznurka. Dostępne są także lamele PCV o szer. 89mm w bogatej gamie kolorystycznej. Możliwe jest zastosowanie zdalnego sterowania do wszystkich typów VERTCALI.

Są praktyczne i łatwe w obsłudze. Sterowanie pozwala na precyzyjne ustawienie ilości wpadającego światła dzięki obrotowym lamelom. Możemy dowolnie ustawiać lamele i szybko je składać na jedną lub dwie strony. Możliwe jest również sterowanie automatyczne lub półautomatyczne (tylko obracanie lameli), gdy nie ma potrzeby rozsuwania lameli.
Dzięki bogatej kolorystyce, wzorom można je zawsze dopasować do wyposażenia pomieszczenia.
Lamele materiałowe, drewniane lub PVC zapewniają doskonałą ochronę przed słońcem,

TYPY STEROWAŃ

 • TYP 1

  Sterowanie żaluzji z prawej lub lewej strony, lamele rozsuwane na przeciwną stronę sznurka.

 • TYP 2

  Sterowanie żaluzji z prawej lub lewej strony, lamele rozsuwane od przeciwległej strony sznurka.

 • TYP 3

  Sterowanie żaluzji z prawej lub lewej strony, lamele rozsuwane od środka na boki.

 • TYP 4

  Typ ten składa się z dwóch żaluzji w typie „1” gdzie lamele skrajne są nieco wysunięte za szynę i po zamknięciu zachodzą na siebie co stanowi jedną całość.